top of page
web3.png

Tak tato proměna snad ani nepotřebuje komentář..

Snad jen, přeji si po dvou porodech vypadat takto Klobouk dolů před touto maminkou, která si najde čas na stravu a pohyb i se dvouma prckama

"Ahoj Mony, tak je to 5mesicu od druhého porodu a 4mesice, co se snažím jist podle jidelnicku . Je to náročný, ale nějaká chvilka se na cvičení vždy najde, ale už to není tak pravidelne + poslední dny spím fakt šílene málo . Každopádně jsem tedy pocitově na některých jídlech přidala gramáž a cítím se stále dobře

Váha -6,1kg

Pas -9cm

Boky -10cm

Zadek -11cm

Stehno -7cm

Je super, ze se člověk nebojí jist zdrave a přitom kojit a stále se hubne. A můžeš to zveřejnit na své stránky, ať ostatní vidí, ze jídelníček od tebe opravdu funguje a nemusí se držet žádné diety a nějak se omezovat."

Věřím, že tato proměna vás nakopne a motivuje to nevzdát a makat na sobě dále Stojí to za to!

Další úžasná proměna do sbírky!!!

Celková ztráta 46 cm po celém těle prostě už je znát

Tuto mladou slečnu jsem měla tu čest poznat i osobně, jelikož vážila cestu za mnou přijet na měření na přístroji InBody

A musím před ní smeknout, protože prošla opravdu velkou změnou. To můžete vidět i vy NEJEN na fotce ale i z její zprávičky (přikládám níže).

Jsem neskutečně ráda, že moje příspěvky mají smysl. Protože je vás čímdál více, co mi v reportech zmiňujete to, jak se cítíte, jestli jste/nejste unavení a zda máte dostatek energie! Dříve to byly reporty převážně o ztrátě hmotnosti. Teď vidím opravdu velkou změmu, protože se snažíte více vnímat svoje tělo, jak reaguje na změnu stravování ..A čímdál více vás začíná chápat, že o čísle na váze to NENÍ!

"Ahoj Moni, posílám ti po delší době moje pokroky a fotky

Jídelníček si myslím, že mi sedí výborně. Nemám hlad, ani skoro chute na sladké , pokud teda nepočítám pár dní před menstruací. Teď vlastne po přestehování mám více pohybu, protože mužu chodit do práce pešky , mám to cca 1,5km. Do toho se snažím cvičit posilovací cvičení 6 dní + 1 den volno (cca 25 min). Nejméně jsem na váze mela 107,4kg ted mám o 2 kilča zase víc ( oslavičky , grilovačky ) snažím se z toho nehroutit a proto jsem si do nového bytu váhu ani nepořizovala , abych na to furt nelezla . Celkově po stravě necítím únavu , pokud to teda nemá fyzickou příčinu , po psychické stránce je to v pohodě. Ještě jednou bych ti chtěla za všechno poděkovat.

Výsledky od ledna 2020:

Pas - 6cm

Břicho - 10,5cm

Pod prsy - 10cm

Boky - 9cm

Stehno - 4cm

Paže -2 cm

Váha cca - 9 kg"

Děkuji vám, co mi důvěřujete a svěřujete se do mých rukou.

Po zaslání této proměny jsem opravdu nevěřila vlastním očím. Věřili byste tomu, že na obou fotkách je stejná váha? Dejte se do pozoru zvláště vy, co se honíte vyloženě za tím číslem na váze, které vám často udává to, jak se cítíte a jakou máte náladu!

Začínali jsme začátkem ledna s váhou 60 kg. Paní si přála udržovací jídelníček, což se nám podařilo - váha zůstala stejná.Postava se ovšem krásně vytvarovala, tuk šel dolů, svalíky se vyrýsovaly. Pohybová aktivita byla v tomto případě samozřejmostí. Nutno podotknout, že paní je 46 let a má 2 děti.

foto č. 1 příběh.jpg

Vytrvalost, trpělivost, pevná vůle, správné nastavení mysli, důvěra sama v sebe, chuť něco změnit, to je základem pro úspěch.

Škoda, že této proměny nemáme počáteční míry, protože...Váhově sice mínus 6 kg, ale cm to musí být nespočet.

Cílem bylo redukce a vytvarování postavy, což se nám krásně daří. Jídelníček nastaven na cca 1900 kCal. 

Zaměstnání klientky - třísměnný provoz ve fabrice.

Velký obdiv pro ní!

foto č. 2 příběh.jpg

Paní si ode mě objednala jídelníček koncem března, takže od té doby (půl roku) dole 10 kg. Předtím než jsme upravili jídelníček, shodila 8 kg sama. Celkový úbytek tedy 18 kg je opravdu chvályhodný!

Původní váha (vlevo) je 96 kg, fotka nyní (vpravo) 78 kg.

Paní je 46 let, jídelníček ode mě měla nastavený na necelých 2000 kCal. Takže žádné porce jako pro vrabce. A výsledek vidíte sami. 

Paní se pochlubila, že i po dovolené all inclusive vytáhla o číslo menší kalhoty! (na dovolené ve volných chvílích plavala). Okolí ji velmi chválí a lidi v práci nechápou, jak může hubnout, když tolik jí......no jó, salátovci.

A tak to má být!

foto č. 3 příběh.jpg

Zpráva od klientky:

Ahoj, dlouho jsem přemýšlela, jestli mám foto zveřejnit, nebo né.... A víte co, zveřejním. Protože už takto nikdy vypadat nebudu!! A to jsem ještě nezačala cvičit, ale musím začít.... Aspoň jak říkala Monča, rychlou chůzi si dávat, takže jen chci říct, těm kteří nezačali nebo jim to ze začátku nejde, tak to nevzdávejte, JDE TO!

foto č. 4 příběh.jpg

Jestli právě nesedíte, tak se prosím posaďte!

Já si na to teda rozhodně sednout musela!

To jsem si tak v květnu odeslala jídelní plán této paní, od té doby se mi vůbec neozvala a najednou mi přistane do zpráv takováto úžasná proměna

Dle paní jsou dole údajně "jen" tři kila, centimetrů musí být ovšem nespočet, to jde na první pohled znát!

Příjem na redukci byl vypočítán něco málo kolem 1 800 kCal. Paní tedy přiznala, že někdy večer nedokáže všechno jídlo sníst a tak si ubírá To ovšem ničemu nevadí, na jídelníček je potřeba najíždět postupně, netlačit do sebe jídlo na silu..Ono si tělo postupně pozvolna zvykne na jiné potraviny, porce...a bude na to lépe reagovat .

Této proměny bylo dosaženo bez cvičení.

Často se mě ptáte jestli se dá zhubnout i bez cvičení, tak tady máte výsledek (nicméně benefity pohybu, vliv na naše zdraví, tělo i mysl snad nemusím zmiňovat...) Takže ANO, bez cvičení se to určitě dá taky (já příjem nastavím podle vaší aktivity), nicméně s ním je to mnohem výhodnější.

Doufám, že vás tato proměna zase trochu nakopne a nepřestanete dál makat a pracovat na sobě!

Mějte jen prosím na vědomí, že rychlost, za jakou se dá určitého progresu dosáhnout je individuální. Někdo má úžasnou proměnu po dvou měsících, někdo po půl roce, někdo po roce. Tohle já ovlivnit bohužel nemohu... Každý jsme jiný, máme jinak rychlý metabolismus, jinak fyzicky náročnou práci, jiný pohyb, genetiku..to vše je ptořeba brát na vědomí :)

Mám tu pro vás opět skvělou motivaci!

Dnes jí je tato úžasná slečna/paní. Pracuje na sobě už od ledna, kdy svépomocí dala něco dolů. Poté, v červnu oslovila mě s prosbou o jídelní plán. Rozdíl mezi fotkami je zhruba ty dva měsíce. Mám velikou radost.

Vzhledem k poskytnutým údajům ze vstupního dotazníku jsem nastavila příjem na cca 1650 kCal.

Celkový úbytek je -27 cm! Což je tedy úžasné. Bez hladovění, omezování se a trápení

email.seznam.cz.jpg

(2019) Dneska mi do zpráv přišla další skvělá proměna jedné z mých klientek. Jídelníček dodržuje cca od konce dubna. I přesto, že cca na týden upustila od dodržování jídelníčku, z důvodu zhoršení psychického stavu, najela na něj zpět. Uvědomila si, že číslo na váze není to nejdůležitější a začala se více hýbat a upustila od neustálého kontrolování se na váze. Výsledek srovnání změny postavy můžete vidět na fotce. Myslím, že zasluhuje velký obdiv. Z každodenního sezení v kanceláři a minimálního příjmu jídla, se dostala na krásných 1 800 kCal denně, více se hýbe a cítí se skvěle, jak po fyzické i psychické stránce.

„Ahoj Moni, dlouho jsem se neozvala,tak to musim dohnat. Posilam miry, fotku a chci rict ze jsem zacala pravidelně 3x v tydnu cvicit intenzivně bruslení 1,5h v kuse a doma kolo. Budou to dva mesice a pohyb je uz moji součástí snad to vydrzi
Úbytek váhy -8kilo
Prsa-12cm
Pas-18cm
Boky-8cm
Zadek-8cm
Stehno-11cm
Jidelak mi zustane už napořád, pro mě nejlepší investice Dekuji

75580107_10213479106206101_7390970539763

Další moje úžasná a úspěšná klientka Lucka. Její cestu ke spokojenosti můžete zhlédnout na fotkách, myslím, že se jí to daří skvěle! Váhový rozdíl je 6 kg, dalších 6 kg Lucce zbývá do svého cíle. Tímto tempem tam za chvíli bude. Stačí chtít a něco pro to také udělat!

I přesto, že jsem Lucce jídelní plán zasílala již v červenci, začala později, až v lednu. Někdy to chce prostě čas. Ale nebrat to jako selhání! Důležité je ZAČÍT. Jestli to bude dříve, nebo později, to už záleží na nás.

Zpráva zde:
"Ahojky Monco omlouvám se ze sem se dlouho neozvala ale pořád mi to nějak nešlo.Hecla sem se opravdu až od 19.ledna a snad už jsou vidět nějaké výsledkyPořídila sem si v prosinci chytre hodinky a ty mi ukázali že přes zimu toho pohybu moc nebylo.Jidelnicek sem si trošku upravila dle sebe a hlavně si hlídám tebou vypočtené údaje kcal atd. Vynechala sem úplně nějaké posilování a hlavně se zaměřují na pohyb a nějaké to domácí skákání a chůze na místě. Chtela sem moc poděkovat. Ještě chci min 6kg dolů ale 6 už je. Jde to pomalu ale jde posílám nějaké foto pro srovnání není nic moc je to vždy po cvičení.Ale myslím že to jde už poznat."

172124790_10216818045757503_329442587670

Mám to ale štěstí na boží klienty!!!

Věřili byste, že rozdíl je "pouze" 3 kg? Já bych tipovala více! Ale jak říkám, o váze to není...

No a na fotkách můžete vidět, co se může stát, když se rozhodnete pro ZMĚNU.

Je nutné počítat s tím, že to ZA VÁS NIKDO NEUDĚLÁ. Ta změna musí vycházet z vás! Nemůžete čekat, že změna přijde bez toho, aniž byste něco změnili vy. Tato slečna se rozhodla pro změnu a také byla ochotna něco změnit právě u sebe.

Někomu stačí pro redukci změnit pouze stravu, u jiného je to větší práce, kde řešíme i psychické bloky, emoční tuk, stres, nevhodně nastavený režim apod. Ať už je to jakkoliv, obdivuju všechny, kdo se rozhodli s tím zatočit, něco ve svém životě změnit, ABY SE ZASE CÍTILI VE SVÉ KŮŽI, SKVĚLE, ENERGICKY, LEHCE, PLNI ENERGIE A DOBRÉ NÁLADY!

Zpráva od klientky:

"Ahoj Moni, píšu Ti s velkým DÍKY. Dnes jsem se po necelých dvou měsících vyfotila a když jsem fotky porovnala, byla jsem docela v šoku. Nijak extra jsem změnu nepozorovala, ale fotky ukázaly.

Moje váha a míry na začátku byly:

Váha-69kg

Hrudník-105cm

Pas-84cm

Zadek-99cm

Moje míry teď po cca 2 měsících:

Váha- 66kg

Hrudník- 102cm

Pas- 79cm

Zadek-98cm

Za to všechno Ti mockrát děkuji. "

Díky, že chcete, abych byla součástí vaší cesty

FotoJet.jpg

Další skvělé proměny i zpětné vazby klientek můžeš vidět na mém instagramu! :)

bottom of page