top of page

Odrazový můstek pro podporu uzdravení střeva a úpravu jídelníčku včetně revoluce v nákupu potravin 

IMG_8710_edited.jpg

Online miniprogram
"Nakopni střevo"

Program Tě naučí základní principy pro rozpoznání kvalitních potravin, základní eliminace (lepek, mléko) v jídelníčku, ukáže Ti jednotlivé kroky, které můžeš podniknout pro upevnění zdraví a taky dostaneš konkrétní tipy na hlavní jídla a pečení bez lepku a mléka.

Proč bys měl/a eliminovat lepek a mléko? Jak to souvisí s obtížemi, které Tě provází? Propustné střevo?

VŠE BUDEŠ ZNÁT.

Nech mě hádat...

 • Zkoušela jsi už vyřadit lepek, příp. mléko z jídelníčku, ale vůbec si nevěděla, co vlastně jíst?

 

 • Trávíš hodiny v supermarketu, chodíš od regálu k regálu se snahou vybrat nejmenší zlo, ale vlastně nevíš, jak rozpoznat, co je dobré?

 • Někde ve skrytu duše víš, že užívání léků NEŘEŠÍ příčinu Tvých zdravotních obtíží, ale nevíš, jak jinak si pomoct kromě změny jídelníčku?

 • Víš, že zdravé střevo je základ, ale nevíš, čím bys měla začít? Od čeho se odrazit?

 • Máš autoimunitní onemocnění (nebo chronický zánět v těle) a pojem protizánětlivá strava je pro Tebe španělská vesnice?

 • Jsi alergická na větu: "MUSÍŠ UZDRAVIT STŘEVO", protože vlastně nevíš, co to znamená, jak to uchopit?

 

 • Sem tam koupíš v lékárně nebo v Kauflandu šumák Magnesia nebo Cčka, které si rozpustíš, kdy si náhodou vzpomeneš

Co kdybys věděla...

 • Jak souvisí kondice Tvého střeva s obtížemi, které Tě provází? Tvoje imunita sídlí právě ve střevě, proto si zasloužíš vědět, jak ji posílit a pečovat o svoje střevo!

 • Jaké potraviny jsou opravdu kvalitní a které se tak naopak jen tváří? Líbivé rádoby zdravé obaly s nápisy "vegan", "gluten free" nebo "planted based" nezaručují kvalitu, je na čase to rozpoznávat!

 • Jak nad rámec úpravy stravy můžeš o své zdraví pečovat, uzdravit střevo a být odolnější? Mít u sebe více, než 1 tipů pro úpravu každodenních návyků je k nezaplacení!

 • Kde sehnat kvalitní doplňky stravy? Které vůbec je důležité užívat a proč? Jak je dávkovat tak, aby měly ten správný efekt?

Kdo jsem?

Jmenuji se Monika Věžníková, aktivně se věnuji výživě

se zaměřením na zdravé střevo.

 

 

Učím svoje klienty zásady (nejen) protizánětlivé stravy tak, aby byli schopni rozpoznat kvalitní potraviny, vhodně si je nakombinovat na talíř a dosáhnout tak uzdravení střeva a s ním spojených odeznění symptomů (chronická únava, migrény bolesti kloubů, nadýmání, zácpa, PMS, apod.) nebo trvalé redukce bez diety a následně jojo efektu.

Sama jsem se dlouho nechtěla smířit s faktem, že si budu vzhledem k diagnóze (roztroušená skleróza) doživotně píchat injekce. Nikdy jsem tak biologickou léčbu nenastoupila a nevidím smysl v dlouhodobém užívání léků. Naučila jsem se stravovat protizánětlivě a v kombinaci s ostatními, každodenními návyky, porozumění svého těla, dnes skutečně žiji i s diagnózou bez příznaků.

 

V tomto programu chci s Tebou posdílet úplný základ, kterým bych začala, pro správný start k uzdravení střeva a budování nových stravovacích návyků!

IMG_8716_edited.jpg

Zvu Tě do miniprogramu "NAKOPNI STŘEVO"

Program, ve kterém půjdeš hlavně do PRAXE a reálně budeš vědět, PROČ upravit stravu, JAKÝM způsobem a ROZPOZNÁŠ kvalitní potraviny od rádoby zdravých.

V rámci jednotlivých videí Tě provedu jednotlivými kroky, které pro sebe můžeš IHNED udělat a zlepšit tak fyzické i duševní zdraví a jít naproti UZDRAVENÍ střeva.

Kde je vůbec lepek? Co budeš jíst, když ho vyřadíš? Jakým se vyhnout chybám? Z čeho péct? A jde to vůbec udržet dlouhodobě? BUDEŠ MÍT JASNO.

Vyřadit mléko nebo laktózu? Kupovat náhražky sýrů nebo bezlaktózové mléko? Uděláš si konečně jasno!

Epsomská sůl, amalgámové plomby, terapie, kosmetika...Na co dalšího se při uzdravení zaměřit? Můžeš se těšit na výživné a vyzkoušené praktické tipy!

Kde všechny potraviny kupovat? Musím jezdit na jinou planetu? Neboj, přesně se dozvíš co, kde koupíš, jak to zařadíš do jídelníčku a ne, nemusíš odjíždět na Mars!

Kolagen? Kde ho sehnat a jak mi může pomoct s uzdravením střeva? Kvalitní vitamín C s maximální vstřebatelností a efektem? Budeš přesně vědět, kde koupíš vitamíny a minerály, které Ti budou k užitku, ne vyhozenými penězi

Jaké jsou základní kroky pro "NAKOPNUTÍ STŘEVA"?

KROK 1 POCHOPENÍ SOUVISLOSTÍ

Když zjistíš, jak souvisí zdraví střeva s Tvými obtížemi, jaké kroky můžeš reálně podniknout, aby si svépomocí projevy těla odstranila, tak se nestane, že bys neměla nevěděla ČÍM ZAČÍT.

KROK 2 APLIKACE DO PRAXE

Budeš mít jasno v tom, jakým způsobem vyřadit/nevyřadit lepek či mléko z jídelníčku, čím je nahrazovat a kde reálně koupit kvalitní potraviny, které nemají ve složení tisíc aditiv. Aplikací těchto informací do praxe můžeš jít naproti uzdravení střeva a nebloudit v obchodě od regálu k regálu.

Konkrétní tipy na vitamíny a minerály i s fotkami, doporučeným užíváním a informacemi, PROČ je užívat.

KROK 3 KONKRÉTNÍ TIPY

Nemáš dostatek inspirace a je pro Tebe noční můrou, že by si najednou měla vařit a péct bez lepku či mléka pro celou rodinu? Jaké mouky použít? Čím nahradit cukr? Jak uvařit plnohodnotné jídlo, které bude chutné ale zároveň maximálně výživné?

Příprava jídla pro Tebe bude AUTOMATICKÁ, pečení HRAČKOU.

Tohle vše je
součástí programu "NAKOPNI STŘEVO"

3 HODNOTNÁ VIDEA

1. Kroky, které jsem já podnikla k uzdravení a které můžeš ihned aplikovat i Ty

2. Propustnost střeva- souvislosti, eliminace lepku a mléka (vše, co potřebuješ vědět, aby si mohla začít a správně změnu uchopit)

3. Praktický návod, jak číst složení etiket a naučit se rozpoznat kvalitní potraviny od těch rádoby zdravých

PRAKTICKÉ SOUBORY

 • Konkrétní tipy na hlavní jídla (bez lepku a mléka)
   
 • Kuchařka pro sladké pečení (bez lepku a mléka) se 14- ti jednoduchými recepty z jednodruhových mouk, bez cukru. Žádné směsi Jizerka apod.!
 • Doplňky stravy - vše, co potřebuješ do základu užívat tak, aby si vyživil/a svoje tělo, i s konkrétními produkty a doporučeným užíváním, pro maximální efektivitu
Cena programu :
1 999,-
IMG_8706_edited.jpg

Co říkají účastníci mých webinářů po shlédnutí těchto materiálů?

Účastnice webinářů Veronika
Bez názvu.png
"Změna s refluxem hned po prvním týdnu+ zlepšení průběhu menstruace"
Účastnice webinářů
Dita
4.png
"Musím předělat svoje potraviny i kvůli synovi"
Klientka Petra
1.png
"Dalo mi to hodně co se týče sledování složení potravy"
Úcastnice webinářů Daria
10.png
Uvědomění, co předcházelo vypuknutí cukrovky a současně také jistá inspirace a motivace !

Jestli si teď říkáš:

"Alá já už přečetla tolik článků, dokonce jsem i vyřadila na čas lepek z jídelníčku, vynechávala jsem i kávu, ale moje tělo nijak nereagovalo! Obtíže se nelepšily a já měla pocit, že to je zbytečné"

Tak já Ti odpovídám:

Tento program není o obecných doporučeních z internetu, které si teď dokážeš vygooglit. Jdu do praxe a taky Ti řeknu, proč Ti pravděpodobně dosavadní úpravy jídelníčku nefungovaly. Ukážu Ti funkční postup, jak s eliminacemi pracovat a hlavně CO mít ve svém jídelníčku zařazeno tak, aby si svému tělu opravdu vytvářel/a podmínky pro zdraví.

PŘEDSTAV SI, ŽE:
 • Naprosto přesně víš, pro co jít do obchodu, aby to bylo kvalitní a netrávíš hodinu mezi regály vybíráním toho, co "můžeš"
 • Netrávíš čas neustálým vymýšlením jídel, ale máš inspiraci nejen na vaření pro sebe, ale i celou rodinu
 • Máš přísun praktických tipů, které můžeš klidně teď hned zařadit do svého každodenního života a ulevit si tak nejen fyzicky, ale i psychicky a být o krok blíže pevnému zdraví
 • Pečení je zábavou, protože víš jaké mouky používat a netrápíš se nepovedenými výtvory koláčů bez lepku, které zkoušíš z internetu a letí do koše
 • Nezkoušíš další nahodilé rady ohledně výživy, ale najisto víš, čím ideálně nahrazovat lepek/mléko tak, aby i přesto byla Tvoje strava výživná a nic tělu nechybělo!
 • Investuješ své peníze efektivně do svého zdraví a do potřebných vitamínů a minerálů, namísto "random" nákupů šumáků Cčka a Magnesia z Kauflandu
bottom of page