top of page

"MÉ NOVÉ JÁ"

Jedinečný program na 6 týdnů, který začíná u stravy, pokračuje odstraněním symptomů a vede k harmonii, nalezení vlastní sebehodnoty, sebelásce.

Tento program zahrnuje celkem 3 okruhy, které budeme společně řešit a které spolu souvisí.

zdravé jídlo

STRAVA

Návrh bez názvu.png

SYMPTOMY

Návrh bez názvu.png

CESTA K SOBĚ

- zhodnocení dosavadního stravování

- návrh na úpravu jídelníčku

- praktické tipy, včetně orientačních gramáží

- cesta INTUITIVNÍHO stravování

- bolí tě hlava?

- jsi unavená?

- časté chutě na sladké?

- nafouklé břicho?

DOZVÍŠ SE PROČ a zameteme s tím!

- máš problém se sebehodnotou?

- nemáš se ráda?

- jsi ze všeho vyčerpaná?

                                                         1. - 3. týden                                                   
 Před zahájením tohoto programu  se spojíme a já si zjistím vše, co budu potřebovat, řekneme si jaký je tvůj cíl. Současně mi také zašleš svůj jídelníček za celé 3 dny, abych se měla od čeho odrazit. Tento program je odlišný od ostatních v tom, že ode mě nedostaneš vypracovaný jídelníček. Povedu tě k intuitivnímu stravování. Navrhnu ti úpravu jídelníčku, dám ti tipy na vyvážená jídla, včetně orientačních gramáží.

Probereme také tvé symptomy, které tě trápí (nafouklé břicho, chutě na sladké, nedostatek energie, špatný spánek, stres, atd.). V souvislosti s tvým dosavadním režimem a jídelníčkem dokážu zjistit, PROČ tě daný problém máš a budeme pracovat na odstranění.

Každý týden ode mě obdržíš na email praktické materiály, týkající se makroživin (bílkoviny, sacharidy, tuky) a vyvážené stravy. Budeš tak lépe schopna pracovat se svým jídelníčkem, jeho skladbou a množstvím.

V závislosti na tvých symptomech ti v případě potřeby doporučím i ověřené kvalitní doplňky stravy, které často mohou hodně ulevit tělu a podpořit ho.


 

                                                     Konec 3. týdne                                                       

Na konci 3. týdne nás čeká společná konzultace (videohovor, osobně nebo telefonicky), kde si zhodnotíme uplynulé tři týdny. Společně probereme, jak se ti podařilo změnit jídelníček. Současně také zhodnotíme, jaký vliv to mělo na symptomy, jak se cítíš. Navrhnu ti, jak dále pokračovat, popř. co ještě pozměnit.

                                                         3. - 6. týden                                                         
Tyto týdny budou věnované cestě k sobě. Pochopíš to, co ti bere energii a najdeš kroky k odstranění. Zapracuješ na své sebehodnotě, sebelásce.

Budu tě podporovat pracovními listy, které ode mě budeš dostávat pravidelně na email, vyplníš a pošleš zpět. Věnováním času sama sobě a plněním úkolů konečně zvládneš rozklíčovat, kde je problém.

V  průběhu těchto týdnů nás čeká další konzultace, kde ti pomůžu navrhnout jisté akční kroky k tomu, aby se tvůj vnitřní problém vzdaloval. Budeme pracovat na jeho odstranění, nalezení vlastní hodnoty.
                                                         Konec 6. týdne                                                   
Závěrečná konzultace, kde zhodnotíme uplynulých 6 týdnů. Zrekapitulujeme si  nastavení tvé stravy a také hlavy! :). Zhodnotíme symptomy a jak se ti podařilo posunout na cestě k sobě. V  případě potřeby tě dále nasměruji v oblasti, kterou budeš potřebovat dále řešit.
JOOO TAK TO MĚ ZAJÍMÁ!!!

Díky za zaslání, brzy se ti ozvu!

Cena: 7 250 Kč/6 týdnů,
to je 172 Kč denně!!!

bottom of page